Daire Başkanları

Hasan Oktay DUYGUN
Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi

H.Duygun@ticaret.gov.tr
 
Mustafa ŞAHİN
Yönetim Hizmetleri Dairesi

Musahin@gtb.gov.tr
 
Can YILDIZ
Proje ve Teknik Sistemler Dairesi

C.Yildiz@gtb.gov.tr
 
Adnan AKGÖZ
İstihbarat  Dairesi

A.Akgoz@gtb.gov.tr

 

Oğuz Serkant AKIN
Kaçakçılıkla Mücadele Dairesi

O.Akin@ticaret.gov.tr


 

Yaşar BALTACI
Kolluk Hizmetleri Dairesi

Y.Baltaci@gtb.gov.tr
 

Bekir Can USLU
Komuta Kontrol ve Operasyon Dairesi

B.Uslu@ticaret.gov.tr
 
Önder Şafak TONGAL
Gümrük Muhafaza Hizmetleri Dairesi

O.Tongal@ticaret.gov.tr