Yabancı İrtibat Görevlileri ile İstişare Toplantılarının İkincisi Gerçekleştirildi.

Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğünce 2. si düzenlenen yabancı irtibat görevlileriyle kahvaltılı istişare toplantısı Genel Müdürümüz Sayın Abdullah SOYLU’nun başkanlığında Danimarka, Fransa, İtalya, Polonya ve İspanya irtibat görevlilerinin katılımıyla 19.06.2019 tarihinde Genel Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda gerçekleşmiştir.

Genel Müdürlüğümüz adına ayrıca Genel Müdür Yardımcısı Sayın Murat YAMAN, Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanı Sayın Hasan Oktay Duygun, İstihbarat Dairesi Başkanı Sayın Adnan AKGÖZ, Kaçakçılıkla Mücadele Dairesi Başkanı Sayın Oğuz Serkant AKIN ve Ticaret Uzmanı Sayın Osman YIKIN katılım sağlamıştır. Söz konusu toplantıda Genel Müdürlüğümüz çalışma usul ve esasları irtibat görevlilerine aktarılmış, kendileriyle uzun yıllardır süregelen işbirliğinden duyulan memnuniyetler ifade edilmiştir.

Daha sonra Komuta Kontrol Merkezi’ne geçilerek Bakanlığımızın sahip olduğu veri ve sistemler toplantı heyetine yerinde tanıtılmıştır. Sayın Genel Müdürümüz Abdullah SOYLU katılan tüm ülkelerle işbirliği içinde olmaktan ve karşılıklı çalışmaların oldukça memnuniyet verici olduğunu belirterek söz konusu heyete teşekkürlerini iletmişlerdir.