Haberler

TİTİZ TAKİP ECSTASY YAKALATTI

Gümrük Muhafaza ekipleri Pendik Limanında gerçekleştirdikleri operasyonda yurda sokulmak istenen milyonlarca TL değerinde ecstasy hap ele geçirdi.

17 Eylül 2018 Pazartesi

YASADIŞI GİZLİ KAMERALAR GÜMRÜĞÜ GEÇEMEDİ

Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza Ekiplerince Atatürk Hava Limanında piyasa değeri 2 milyon 665 bin TL olan yüzlerce ortam dinleme cihazı ve 300 kilo zayıflama hapı yakalandı.

17 Eylül 2018 Pazartesi

Bakan Yardımcımız Sayın Gonca Yılmaz Batur Komuta Kontrol Merkezini Ziyaret Etti.

Bakan Yardımcımız Sayın Gonca Yılmaz BATUR, Gümrükler Muhafaza Komuta Kontrol Merkezini ziyaret etti.

14 Eylül 2018 Cuma

Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğünde Bayramlaşma

31 Ağustos 2018 Cuma

Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin Komuta Kontrol Merkezini Ziyaret Etti.

18 Ağustos 2018 Cumartesi

MERSİN LİMANINDA EROİN YAPIMINDA KULLANILAN 14,8 TON ASETİK ANHİDRİT ELE GEÇİRİLDİ

Uyuşturucu madde kaçakçılığı ile mücadele kapsamında, Mersin Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü İtalya’dan Mersin Limanına gelen Türk Bayraklı Ro-Ro gemisinden indirilen ve riskli olarak değerlendirdiği kimyasal madde taşıyan TIR'da piyasa değeri 29 milyon 760 bin TL olan 14 ton 880 kilo asetik anhidrit ele geçirildi.

12 Temmuz 2018 Perşembe

GÜMRÜK MUHAFAZA EKİPLERİ TIRIN GİZLİ BÖLMESİNDE 181 KİLO ESRAR ELE GEÇİRDİ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı Edirne Gümrük Muhafaza Ekipleri, Bulgaristan’dan gelerek Kapıkule Gümrük Kapısında ülkemize boş olarak giriş yapmak isteyen yabancı plakalı TIR aracında 181 kilo esrar ele geçirdi.

12 Temmuz 2018 Perşembe

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneğinden Genel Müdürlüğümüze Ziyaret

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu tarafından Genel Müdürümüz Sayın Abdullah SOYLU ziyaret edilmiştir.

04 Temmuz 2018 Çarşamba

Genel Müdürümüz Sayın Abdullah SOYLU, Temel Eğitim Kursu Dedektör Köpek ve İdarecileri Sertifika Programına Katılım Sağladı.

Gerçekleştirilen yoğun ve zorlu eğitimler sonucu başarılı olan 5 Narkotik Dedektör Köpeği ve İdarecisi ile 3 Çay-Tütün Dedektör Köpeği ve İdarecisine Genel Müdürümüz Sayın Abdullah SOYLU’nun katıldığı törende sertifikaları verilerek yeni görevlerine başlamışlardır.

06 Haziran 2018 Çarşamba

Genel Müdürümüz Abdullah Soylu, Konya Hava Kargo ve Geçici Depolama Yeri açılışına katıldı.

Konya sanayisinin hava kargo ihtiyacını karşılamak amacıyla yatırımı tamamlanan Konya Organize Sanayi Bölgesi Hava Kargo ve Geçici Depolama Alanı’nın açılışı gerçekleştirildi.

18 Mayıs 2018 Cuma